Tootmine

Unikaalse Elastic Stone materjali tootmine põhineb tänapäeva rohelistel tehnoloogiatel!

Materjali tootmisel kasutatakse originaalne maatriks, mis kordab unikaalset marmori pinda „Kalju“, „Samet“, „Velvet“ ja samuti ka naturaalse „Puidu“ efekti puhul. Tootmise käigus materjal läbib termotöötluse ja kuivatamise protsesse.

Elastic Stone tootmisel puuduvad müra, tolm, mürgised aurud ja jäätmed, mis on tänapäeva peamine nõue tuleviku ja praeguse põlvkonna keskkonnakaitseks.

Kogu vastutusega võime öelda, et sellised tootmised ja materjalid on samm tulevikku!

Kõik mineraalid, mis on Elastic Stone koostises, on ökoloogiliselt puhtad ja omavad loodusliku päritolu.

Marmorpuuder – erinevad sordid ja värvitoonid (kõik marmorid on loodusliku päritoluga).

Kvarts jõeliiv – üks puhtamaid ja ühtlasemaid materjale.

Materjal on kulumiskindel ning samuti vastupidav ka erinevatele välismõjudele, talub suurepäraselt keemilisi “atakke” ning sellel on ka antikorrosiooni omadused.

Valge tsement – vastupidav, tugev ja kindel pikaajaliseks kasutamiseks.

Akrüülvärvid – tagavad erksust ja värvide tugevust kõrge UV-kaitsega.

Akrüülsuspensioonid – lisatakse erinevatel tootmistasanditel kindlatel temperatuuridel, tagavad kaitse pragude ja mikropragude eest, lisavad materjalile elastsust ja paindlikkust ja samuti niiskuskindlust, vastupidavust temperatuuri muudatustele. Samuti kaitsevad rebenemise vastu ja omavad antibakteriaalset toimet.

Mittekootud materjalid – klaasvill, puuvillane riie on kõikide kihtide kinnitamise aluseks, lisavad vastupidavust, paindlikkust, temperatuuri kaitset ning tekitavad õhukihi, mis võimaldab materjalil “hingata”.

Kõikide koostises olevate materjalide omadused tagavad kõrget kvaliteeti ja tugevdavad teineteise omadusi ideaalses proportsioonis.

Elastic Stone- naturaalne kunstlik materjal, mis on valmistatud kasutades kõiki kaasaaegseid absoluutselt looduslike teadustehnoloogiaid.